صادرات زعفران پوشال

بازاریابی و صادرات زعفران

آیا شما هم به دنبال صادرات زعفران پوشال هستید؟

سهم صادرات زعفران پوشال بطور جداگانه مشخص نیست اما کل حجم صادرات زعفران با کد تعرفه  091020 در بازار جهانی بیش از 450 میلیون دلار است. که بزرگترین کشورهای صادر کننده ایران اسپانیا و افغانستان هستند . برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله صادرات زعفران را مشاهده کنید.

معرفی زعفران پوشال

زعفران پوشال poushal در مقایسه با انواع زعفران مثل سرگل مقداری زردی به همراه دارد و درصد بیشتری از این محصول را کلاله قرمز رنگی تشکیل می‌دهد و فقط درحدود ۲ الی ۳ میلی‌متر، خامه دارد. در مقایسه با انواع زعفران ها مثل دسته این محصول بخاطر وجود داشتن کلاله، رنگ دهی بالاتری هم دارد. بخاطر ترکیب مقداری از خامه با کلاله در این محصول، مشتریان هم اعتماد بیشتری هم به این محصول برای اصل بودن آن دارند. قدرت رنگ دهی آن نیز بیشتر بوده و بسته به کیفیت آن در حدود ۱۷۰ تا ۲۵۰ واحد خواهد بود.

لیست کشورهای صادرکننده زعفران

برترین صادر کنندگان زعفران در جهان -2019

num countries value
1 Iran 135 m
2 Spain 54 m
3 Afghanistan 19 m
4 Hong Kong, China 6 m
5 France 4 m

حجم صادرات جهانی زعفران

450 میلیون دلار
روش های بازاریابی کدامند؟

بازاریابی بین المللی زعفران صادراتی

بازاریابی زعفران پوشال صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از عمده فروشان و شرکت های تولید شیرینی جات می تواند اثر بخش باشد. البته مال های کشورهای اروپایی در سراسر جهان نیز می توانند جزء گزینه های بعدی باشد. فروش زعفران نیازمند اجرای برنامه های بازاریابی متناسب با زعفران پوشال است. یکی از راه های مناسب برای بازاریابی زعفران پوشال استفاده از بازاریابی دیجیتال است که قدرت این ابزار هر ساله 15 درصد رشد را نشان می دهد. این رشد نشان دهنده حضور صاحبان کسب و کار ها در فضای اینترنت و مجازی است. استفاده از ظرفیت های شبکه های اجتماعی برای بازاریابی زعفران پوشال می تواند به رشد بازاریابی کمک شایانی کند.برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اثر بازاریابی دیجیتال در صادرات مراجعه کنید. شما می توانید با استفاده از خدمت کارشناس صادرات ماهان برای صادرات زعفران پوشال استفاده نمایید.

سوالات متداول

قیمت زعفران صادراتی

قیمت محصولات زعفران پوشال بر اساس زمان و شرایط بازار و کیفیت و نوع فروش قیمت گذاری می شود . قیمت زعفران بین 50 سنت تا 10 دلار قیمت گذاری می شود. ضمنا استفاده از بسته بندی های خلاقانه و برند سازی می تواند در افزایش قیمت محصول اثر گذار باشد. برای بدست اوردن قیمت زعفران پوشال صادراتی می توانید از خدمت کشف قیمت ماهان استفاده نمایید تا قیمت محصول بر اساس شرایط ارزیابی شود.

مجوزات و گواهی های زعفران پوشال صادراتی

مجوزات

مجوزات و گواهی های زعفران پوشال صادراتی بر اساس کشور مقصد و نیاز های خریدار می تواند متغییر باشد برای دستیابی به لیست مجوزات مورد نیاز از خدمت دریافت اطلاعات مجوزات و گواهی های صادراتی استفاده نمایید.

قوانین بسته بندی زعفران صادراتی

قوانین بسته بندی و برچسب گذاری در هر کشور و منطقه بر اساس سیاست های نهاد های دولتی می تواند با سایر کشورها بسیار متفاوت باشد همچنین استفاده از اطلاعات تخصصی می تواند در جذب مشتریان اثر قوی تری داشته باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات استاندارد بسته بندی استفاده نمایید.

تحقیقات بازاریابی زعفران صادراتی

شناخت دقیق رفتار بازار و نیازهای آن لازمه یک تجارت موفق است. صاحبان کسب و کار ها برای ورود به هر بازار و افزایش فروش خود اقدام به تحقیق درباره مکانیزم های بازاریابی و شرایط موجود در ان بازار می کنند. شما هم می توانید با استفاده از تحقیقات بازاریابی ماهان مسیر صادرات کالای خود را هموار کنید.