شروع یک تجارت جهانی با

سرویس کارشناس صادرات ماهان

با کمک تجربه کارشناس صادرات نقشه صادرات کسب و کار خود را ترسیم کنید.

با استفاده از سرویس کارشناس صادرات ماهان می توانید با پرداخت آبونمان ماهانه, یک کارشناس را با کمترین هزینه برای مدیریت فرایند صادرات محصولات خود بکار بگیرید.

با کد تخفیف GiftExpert این سرویس را در اولین خریدتان با 2۰٪ تخفیف یعنی تا 160,000 تومان ارزان‌تر بخرید!
انواع بسته های کارشناس صادرات

ویژگی هر یک از بسته ها را مطالعه کنید و بسته مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

برای رسیدن به اهداف باید هوشمندانه برنامه ریزی کنید و با دقت استراتژی را اجرا کنید
799
هزار تومان

پیشرفته

هشت ساعت کار

ارزیابی اطلاعات محصول


معرفی مناسب ترین روشهای بازاریابی


پشتیبانی از 9 تا 17


پاسخ دهی در پنل ماهان


مناسب شرکت ها

399
هزار تومان

اقتصادی

سه ساعت کار

ارزیابی اطلاعات محصول


معرفی مناسب ترین روشهای بازاریابی


پشتیبانی از 9 تا 17


پاسخ دهی در پنل ماهان


مناسب استارت آپ

199
هزار تومان

پایه

یک ساعت کار

ارزیابی اطلاعات محصول


معرفی مناسب ترین روشهای بازاریابی


پشتیبانی از 9 تا 17


پاسخ دهی در پنل ماهان


مناسب افراد حقیقی

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمت کارشناس صادرات ماهان

اگر به دنبال راهنمایی در زمینه صادرات و بازاریابی بین المللی هستید و دانش و تجربه ای در این زمینه ندارید کارشناس صادرات می تواند به شما راهنمایی و پیشنهادات لازم را ارائه دهد. تا شما بتوانید انتخاب های بهتری داشته باشید و هزینه خود را به طور محسوسی کاهش دهید.شما می توانید بدون صرف میلیون ها تومان برای دستمزد و جذب نیروی متخصص صادرات خود را مدیریت کنید.

کارشناس صادرات به سوالات در زمینه صادرات و توسعه کسب و کار بین المللی پاسخ می دهد و پیشنهادات خود را در زمینه توسعه و آماده سازی کسب و کارتان برای بازار بین المللی ارائه می دهد.

کارشناس صادرات در پروژه ای که در پنل ماهان برای شما ایجاد شده است به سوالات شما پاسخ مکتوب می دهند و به شما کمک می کند کسب و کار خود را در حوزه بازار بین المللی توسعه دهید.

اگر نمی دانید از کجا شروع کنید و از خود می پرسید چگونه می توانم کار صادرات کالای خودم را با کمترین هزینه انجام دهم؟ پاسخ شما سیستم کارشناس صادرات ماهان است تنها کافیست بعد از تهیه سرویس سوالات خود را در پروژه ایجاد شده در پنل ماهان بپرسید تا کارشناسان به انها پاسخ دهد..

توجه:

مسئولیت کارشناس صادرات ماهان راهنمایی برای اماده سازی و انتخاب ابزارهای مناسب بازاریابی و کمک به بررسی و تحلیل بازخوردها است و مسئولیتی در زمینه انجام بازاریابی ندارد.

پاسخ ها به صورت مکتوب در پنل ارائه می شود و ساعت کاری زده می شود در صورتی که کارشناس صلاح ببینند به صورت تلفنی ارتباط برقرار می کنند اما تعهد کارشناس صادرات ماهان تنها پاسخ در پروژه ایجاد شده در پنل است .

ما در این خدمت همگام با شما و مرحله به مرحله فرایند هایی که باید برای صادرات انجام شود را معرفی می کنیم. در این خدمت کارشناسان ما بر اساس زمانبندی بسته ها بر روی پروژه صادرات شما کار خواهند کرد. کارشناسان بر اساس نتایج هر کدام از خدمات مختلفی که تهیه کرده اید راه های مناسب برای دستیابی شما به موفقیت را ارائه می دهند.

بسته های کارشناس صادرات ماهان به صورت ماهیانه است و دارای اعتبار و ساعت کار مشخصی است .

در صورت اتمام اعتبار بسته ,پیش از موعد می توانید نسبت به تهیه بسته جدید و شارژ آن اقدام نمایید. اعتبار ماه های قبل به دوره بعد منتقل نمی شود.

نظرات مشتریان ماهان

برخی از نظرات مشتریان ماهان را گردآوری کرده ایم.

مورد اعتماد برند های معتبر