صادرات کشمش با ماهان

صادرات کشمش با ماهان با روش های متنوعی قابل انجام است. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال صادرات کشمش با ماهان و شروع یک همکاری دو طرفه هستند. اما صادرات کشمش با ماهان نیازمند داشتن شرایطی است که شما باید به عنوان علاقمند به تجارت کشمش باید داشته باشید.در این مطلب ما به نحوه صادرات کشمش با ماهان می پردازیم و به انواع روش های همکاری ، میزان سود صادرات کشمش و تکنیک های بازاریابی کشمش اشاره می کنیم.

ابتدا این مقاله را مطالعه کنید و سپس با همکاران ماهان تماس بگیرید. برای شروع همکاری در زمینه صادرات کشمش با ماهان خدمات متنوعی ارائه می کنیم که در بخش خدمات ما می توانید انها را مطالعه کنید . برای یادگیری بیشتر به مقاله آموزش صادرات کشمش نیز مراجعه کنید که لیستی از مطالب آموزشی درباره کشمش صادراتی آورده شده است.

توجه کنید

یکی از دغدغه های مهم افراد برای شروع صادرات کشمش میزان هزینه های بازاریابی است. اغلب افراد نمی دانند که چه مقدار باید برای بودجه بازاریابی سرمایه گذاری کنند. به همین دلیل می توانید مقاله هزینه های بازاریابی صادراتی را مطالعه کنید تا با هزینه هایی که رقبای شما در بازار می کنند و عرف بودجه بازاریابی اطلاعات خوبی به دست بیاورید.

نداشتن درک درستی از میزان بودجه بازاریابی یکی از اشتباهان مدیران صادراتی است که آنها را از سود بازار صادرات دور می کند. اگر خریدار کشمش هستید و سفارش خرید دارید با ایمیل و واتساپ شرکت تماس بگیرید و درخواست رسمی خرید خود را ارسال کنید.

سود صادرات کشمش چقدر است؟

یکی از مهمترین سوالات افرادی که مایلند وارد بازار صادرات کشمش شوند همین است. عامل اصلی این پرسش نداشتن شناخت کافی از کشمش و بازار کشمش است. این قبیل افراد به دنبال ورود و خروج سریع از این بازار و کسب  سود بالا است. بازار کشمش صادراتی برای افرادی که به درستی محصول را بازاریابی کرده باشند و محصول مناسب را تهیه کرده باشند بسیار بالا است. این سود می تواند بین 30 تا 200 درصد سود داشته باشد.حالا بیایید یک محاسبه انجام دهیم.

یعنی گر در زمان عرضه کشمش به بازار شما هر کیلو کشمش را 15 هزار تومان بخرید می توانید در بازار  ان را حتی بیش از 50 هزارتومان بفروشید. بزارید با یک مثال این محاسبه را انجام دهیم.

اگر شما کشمش طلایی را با قیمت 70 سنت بخرید و ان را با پایه قیمتی 2 دلار بفروشید. می توانید سود میلیاردی را نسیب خود کنید. از آنجا که اکثر سفارشات چندین کانتینر 20 یا 40 فوتی است . در کمترین حالت اگر یک کانیتر سفارش کشمش داشته باشید می توانید تقریبا 800 میلیون تومان با قیمت امروز یعنی نزدیک به 27 هزار دلار سود کنید. با یک ضرب ساده می توانید سفارشات بزرگ را محاسبه کنید.

اغلب سفارشات چندین کانتینر است و به این معناست که سود می تواند چندین میلیارد تومان باشد. تنها کافی است مشتری خوبی بدست بیاورید یا تعداد مشتریان را با روش های بازاریابی خوب بیشتر کنید.

پس سود صادرات کشمش از ان چیزی که انتظار داشتید بیشتر است . برای فروش کشمش صادراتی باید از روش های مختلف بازاریابی استفاده کنید. اگر از بازاریابی کشمش را نادیده بگیرید سودهای خوب نسیب شما نمی شود.برای بازاریابی قوی و نتیجه بخش باید از ابزارهای مختلف و منسجم استفاده کنید. که در ادامه این مقاله و مقاله بازاریابی کشمش به این موضوع پرداختیم.

نحوه صادرات کشمش با ماهان

راهکارهای متنوع و اثربخش ماهان باعث شده است بسیاری از افراد علاقمند به این محصول مایل باشند صادرات کشمش با ماهان را سریعتر شروع کنند. اما نحوه صادرات کشمش با ماهان با روش های مختلفی انجام می شود که ارتباط مستقیمی دارد به بودجه بازاریابی و وضعیت فعلی کسب و کار دارد. به طور مثال اگر در حال حاضر کشمش صادراتی دارید و مجبورید به سرعت محصول را صادر کنید و زمان برای بازاریابی و ایجاد کانال قوی بازاریابی ندارید باید سراغ سریعترین روش های پیدا کردن خریدار خارجی کشمش بروید. برای شناخت روش های سریع به مقاله 4 روش سریع صادرات مراجعه کنید.

اما اگر می خواهید بصورت مداوم خریداران خارجی با شما ارتباط برقرار کنند و روزانه سفارش داشته باشید باید بصورت پایه بسترهای کانالهای بازاریابی خود را تقویت کنید. اگر بودجه بالاتر از 500 هزار دلار دارید می توانید از روش های بازاریابی سنتی استفاده کنید. اما اگر بودجه کمتری دارید حتما از طراحی سایت ،تولید محتوا،سئو و کمپین های تبلیغاتی به همراه 4 روش سریع صادرات استفاده کنید.

ما در خدمات خود شیوه های مختلف صادرات کشمش را پشتیبانی می کنیم. اما بستگی دارد که شما به کدام یک از خدمات نیاز دارید. به طور مثال در شیوه صادرات کمیسونی ما به مشتریان قدیمی خود خدمات بسیار خوبی ارائه می کنیم. روزانه سفارشات مختلفی دریافت می کنیم و آنها را با اعضا ویژه خود به اشتراک می گذاریم در این شیوه تمامی فرایند های صادرات زعفران با ماهان انجام می شود .

در این شیوه هزینه های بازاریابی دیگر پرداخت نمی کنید اما برای حائز شرایط شدن برای عضو ویژه ماهان باید ابتدا با استفاده از روش های بازاریابی دیگر موفق به صادرات کشمش شوید تا طرفین سابقه همکاری با هم داشته باشند.برای بررسی شرایط می توانید به خدمات کمیسیونی مراجعه کنید.

چگونه مشتری خارجی کشمش را پیدا کنیم؟

هر شخصی برای شروع صادرات کشمش این سوال را از خود می پرسد که از کجا مشتری کشمش صادراتی پیدا کنم؟ ما برای سهولت کار مقاله ای با عنوان 4 روش سریع صادرات  نوشته ایم که به اصلی ترین مکانهایی که می توانید خریدار کشمش را پیدا کنید اشاره کرده ایم. به خصوص با سرویس آپولو می توانید تجار بسیار زیادی را هدف قرار دهید و آنها نیز شما را به سایر تجار معرفی کنند. اما در ادامه به برخی نکات می پردازیم.

پیدا کردن خریدار خارجی کشمش

ابتدا باید بدانید چه نوع افرادی خریدار خارجی کشمش هستند. سپس اطلاعات تماس انها را پیدا کنید و با انها درباره فروش محصول صحبت کنید. عموما توزیع کنندگان واردکنندگان و عمده فروشان کشمش اصلی ترین و  گزینه های اول هستند. در مقام دوم شرکت هایی هستند که به شکلی از کشمش در تولیدات خود استفاده می کنند. مثلا شرکت های نوشیدنی از زعفران استفاه می کنند یا شرکت های شیرینی پزی از کشمش استفاده می کنند . البته بخش قابل توجهی از کشمش به صورت خشکبار و تازه خوری خریدار دارد.

بنابراین می توانید در اینترنت جستجو کنید و لیستی از آنها را تهیه کنید . البته جستجو ها باید حرفه ای انجام شود تا لیست خوبی تهیه کنید به جای اینکار می توانید از لیست های آماده استفاده کنید که نتیجه بهتری می دهد. بهترین مکان که این لیست ها را می توانید از انجا تهیه کنید را در مقاله 4 روش سریع معرفی کردیم.

ضمنا می توانید در همایش ها شرکت کنید یا در شبکه های اجتماعی نیز تبلیغ کنید . اما بهتر است از ابتدا کار را اصولی انجام دهید

بازاریابی کشمش صادراتی

در دنیای بازاریابی 100 ها استراتژی بازاریابی و تکنیک های مختلف برای بازاریابی کشمش وجود دارد. اگر تصمیم گفتید که صادرات کشمش با ماهان انجام شود بدون نگرانی از ماهیت و تکنیک های مختلف می توانید به بخش خدمات ماهان مراجعه کنید و سرویس بازاریابی مورد نظرتان را تهیه کنید و بقیه کار را به ماهان بسپارید.

به طور مثال اگر شما در نمایشگاه های مربوط به کشمش و خشکبار یا مواد غذایی شرکت کرده باشید و بعد از حضور در نمایشگاه نتوانید دوباره با مشتریان احتمالی تماس برقرار کنید می توانید از سرویس رپتور استفاده کنید تا ما بجای شما با انها تماس بگیریم و محصول شما را بازاریابی کنیم. و سفارش را برای شما جذب کنیم.

اصلی ترین عامل در موفقیت بازاریابی کشمش استفاده ترکیبی از چندین ابزار و روش به صورت همزمان و تخصیص بودجه بازاریابی کافی است. با توجه به هزینه های بازاریابی نباید انتظار داشته باشید با کمتر از یک حقوق کارگر خارجی بتوانید با شرکت های رقیب خود رقابت کنید. پس اگر دنبال نتیجه هستید باید سرمایه گذاری خوبی کنید تا سود قابل توجه ببرید. اگر با این تفکر هستید که بدون سرمایه گذاری در بازاریابی می توانید نتیجه بگیرید پس بهتر است این صفحه را ببندید .

قوانین صادرات کشمش

برای صادرات کشمش باید قوانین کشور مقصد را به خوبی بدانید. اگر بخواهید صادرات کشمش با ماهان را آغاز کنید می توانید برای آگاهی از قوانین به روز کشور مقصد از سرویس های ارزیابی سریع بازار ماهان استفاده کنید تا کارشناسان ما بجای شما شروع به استعلام قوانین بروز کنند . البته ما بیشتر قوانین را در مقاله نحوه صادرات کشمش گفتیم. اما اگر به فکر صادرات کشمش با ماهان هستید می توانید از خدمات ارزیابی سریع بازار ماهان استفاده کنید و اطلاعات مهم از بازار کشور هدف بدست بیاورید به خصوص اگر کشور خاصی مد نظر شماست.

مقصد اصلی صادرات کشمش

کدام کشور مناسب صادرات کشمش است؟

صادرات کشمش ایران بیشتر شامل صادرات کشمش به عراق، عمان و امارات می شود که بسیار پر رونق نیز هست. کشورهای اروپایی نیز خواهان برخی از کشمش های صادراتی ایران هستند. اما بسیاری از کشمش های ایران به دلیل داشتن باقی مانده سموم نمی توانند از سد مجوزات غذایی اروپا بگذرند. بنابراین بهتر است اگر از کیفیت محصول و ازمایشات مطمئن هستید برای بازار اروپا برنامه ریزی کنید.

برخی از افراد و دلال ها نیز با استفاده از ظرفیت های خود بعد از خرید کشمش صادراتی شروع به بسته بندی مجدد محصول می کنند و سپس با صادرات مجدد کشمش با نام برند جدید سود بیشتری کسب می کنند. اگر نمی خواهید سود خوب را از دست ندهید محصول خوبی تهیه کنید و با استفاده از ابزارهای بازاریابی قوی که در بالا پیشنهاد کردیم مشتری خوبی پیدا کنید و محصول را صادر کنید. صادرات کشمش به ترکیه تقریبا غیر ممکن است چرا که کشور ترکیه خود یکی از صادرکنندگان مطرح این محصول در بازار جهانی است.

اما راه حلی که وجود دارد همکاری دو طرفه با شرکت های ترکیه ای است. چون در برخی مواقع میزان برداشت محصول کاهش پیدا می کند و تجار اصلی برای حفظ اعتبار برند اقدام به تهیه کشمش از سایر بازار ها می کنند. همان اتفاقی که برای پسته ایران افتاد.

نحوه خرید کشمش از بازار

اگر تولید کننده کشمش نیستید باید کشمش را از بازار داخل تهیه کنید.دو موضوع اینجا اهمیت پیدا می کند. چه زمانی و از کجا. بعد از برداشت انگور برخی از شرکت ها با استفاده از روش های صنعتی اقدام به خشک کردن کشمش می کنند. بنابراین برای صاردات کشمش با ماهان می توانید با شرکت های تولید کننده کشمش تماس بگیرید و محصول را از انها تهیه کنید. اما برخی از تولید کنندگان از روش سنتی استفاده می کنند که مشکلاتی نیز در این روش وجود دارد. یک میزان الودگی های محیطی که بر روی محصول باقی می ماند و دوم میزان حجم تولید کم کشمش .

سعی کنید قبل از زمان برداشت انگور با شرکت ها هماهنگ باشید چرا که یک یا دو ماه بعد از زمان برداشت انگور قیمت کشمش افزایش پیدا میکند . و به خاطر ماهیت تورمی اقتصاد ایران خرید محصول در قیمت پایین تر کمی دشوار می شود.

اگر تصمیم گرفتید صادرات کشمش با ماهان را اغاز کنید می توانید از مشاوره کارشناسان صادرات ما استفاده کنید و در زمینه خرید کشمش مشاوره بگیرید. اغلب خرید ها یا بصورت حضوری از کشاورز یا شرکت های بازرگانی انجام می شود.

بهترین کشمش برای صادرات کشمش کدام است؟

زمانی که شما برای صادرات کشمش با ماهان اقدام می کنید به شما پیشنهاد می دهیم که اگر بودجه بازاریابی شما کم است از کشمش ارزان تر یا معروف تر استفاده کنید . به طور مثال کشمش سبز یا طلایی گزینه بسیار خوبی است. اما اگر بودجه بازاریابی شما خوب است یا قصد دارید به صورت حرفه ای به بخشی از بازار مثلا هتل های لوکس کشمش بفروشید پیشنهاد می کنیم بر روی کشمش های درجه یک از قبیل کشمش کاشمر و مویز  متمرکز شوید .

راهنمای صادرات کشمش

دانش کلید شکست ترس هاست . بنابراین ما برای حمایت از افرادی که به دنبال صادرات کشمش با ماهان هستند مقالات مختلفی درباره صادرات کشمش نوشته ایم. که می توانید این مطالب را در مقاله آموزش صادرات کشمش پیدا کنید. ضمنا خدمات متنوعی برای بازاریابی مذاکره ارائه می کنیم. در مقاله نحوه صادرات کشمش نیز به بسیاری از جوانب صادرات این خشکبار  پرداخته ایم.

شرایط صادرات کشمش

بسیاری از افراد زمانی که  می خواهند صادرات کشمش با ماهان را اغاز کنند اما نمی دانند ایا شرایط صادرات زعفران چیست. اگر زعفران شما دارای گواهی استاندارد و بهداشت نباتی را داشته باشد مشکلی برای صادرات ندارد. اما شخص شما برای صادرات زعفران باید کانال های بازاریابی را داشته باشید. در مقاله شرایط صادرات زعفران به این موضوع به صورت کامل می پردازیم.

صادرات کشمش به صورت مسافری

سوالی که برخی از افراد دارند که ایا می توانیم مانند زعفران صادرات کشمش را به صورت چمدانی و مسافری انجام دهیم . جواب خیر است. چرا که هر کیلو زعفران قیمت چند هزار دلاری دارد اما کشمش این مزیت را ندارد . بنابراین صادرات کشمش به صورت مسافری بیشتر مناسب ارسال نمونه محصول با هزینه کمتر است تا بتوانید مشتریان را با محصول خود آشنا کنید.

هزینه صادرات کشمش

عوامل زیادی در میزان هزینه صادرات کشمش تاثیر گذار است. هزینه ها می تواند به دو بخش هزینه های بازاریابی و هزینه های حمل و نقل و تامین و بسته بندی تقسیم شود. برای بخش اول شما می توانید از راهکارهای ماهان استفاده کنید. و اگر تصمیم بگیرید صادرات کشمش با ماهان را آغاز کنید میتوانید از روش های ارزان تر و سریعتر استفاده کنید. برای دریافت راهنمایی نیز می توانید از سرویس کارشناس صادرات استفاده کنید تا در زمینه هزینه ها به شما راهنمایی کنند.

اگر بخواهید صادرات کشمش با ماهان را آغاز کنید حداقل بین 500 تا 2000 دلار باید هزینه کنید. در مقاله هزینه صادرات محصول به بسیاری از موارد پرداخته ایم که می توانید در محاسبات خود استفاده کنید تا با دیدگاه روشنی وارد تجارت کشمش شوید و سود قابل قبولی کسب کنید