بازاریابی و صادرات فروسیلیس

آیا شما هم به دنبال صادرات فروسیلیس هستید؟

سهم صادرات فروسيليس با کد تعرفه  720221 در بازار جهانی بیش از 3 میلیارد دلار است. که بزرگترین کشورهای صادر کنند ان چین روسیه مالزی هستند . رشد صادرات فروسيليس در 3 سال اخیر بیش از  70 درصد رشد را نشان می دهد .تولید کنندگان این محصول با بکارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم بدنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

معرفی فروسیلیس

فروسيليس  Ferro-silicon به عنوان یک فروآلیاژ مورد استقبال قرار گرفته است . فروسيليس یکی ازانواع فروآلیاژ ها ، حاوی 60-80 درصد وزنی سیلیکون می باشد. این آلیاژ حاصل احیای سیلیکون از سنگ سیلیس و یا ماسه سیلیسی در بستری ازمذاب فولاد می باشد فروسيليس با مقدار سیلیسیوم بالای 50% درکوره های قوس الکتریک ودر مقادیرکمتراز 20% درکوره های بلندتولید می گردد.درصد سیلیکون درفروسيليس به طورمعمول75درصدی میباشد و این گریدها معمولا”دارای2درصد ناخالصی آلومینیوم وکلسیم می باشد. فروسيليس به عنوان منبع سیلیکون درمذاب و برای احیای فلزات ازاکسیدهای آن ها وهمچنین برای جلوگیری از اکسیداسیون فولاد و آلیاژهای فولادی به کار میرود .فروسيليس همچنین جهت جلوگیری ازخوردگی وافزایش مقاومت دردمای بالا مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین استفاده از فروسيليس در فروسيليس ها باعث بالا رفتن سرعت کاربید سازی می گردد.

لیست بزرگترین کشورهای صادرکننده فروسیلیس

برترین صادر کنندگان فروسیلیس در جهان -2019

num countries value
1 China 761 M
2 Russian Federation 555 M
3 Malaysia 354 M
4 Netherlands 304 M
5 Norway 248 M

حجم صادرات جهانی فروسیلیس

3 میلیارد دلار
روش های بازاریابی کدامند؟

بازاریابی بین المللی فروسیلیس صادراتی

بازاریابی فروسیلیس صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از شرکت های تولیدی ابزار صنعتی در سراسر جهان متمرکز شده است.
بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند . هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد. برای صادرات فروسیلیس در جهان شرکت ها مستقیما با شرکت های تولیدی ظروف فروسیلیسی و ابزاالات ساختمانی و صنعتی وارد مذاکره می شوند . برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اثر بازاریابی دیجیتال در صادرات مراجعه کنید.
شما می توانید با استفاده از خدمات ماهان همزمان از بازارایابی دیجیتال و سنتی برای بازارایابی و فروش محصول خود استفاده کنید .

سوالات متداول

قیمت فروسیلیس صادراتی

قیمت محصولات فروسیلیس با توجه به نوع برند ،محل تولید،کیفیت و نرخ جهانی آن ارزیابی می شود شما می توانید برای ارزیابی قیمت محصول خود از خدمت کشف قیمت استفاده کنید.

مجوزات و گواهی های فروسیلیس صادراتی

گواهی های فروسیلیس

مجوزات و گواهی های فروسیلیس صادراتی بر اساس کشور مقصد و نیاز های خریدار می تواند متغییر باشد برای دستیابی به لیست مجوزات مورد نیاز از خدمت دریافت اطلاعات مجوزات و گواهی های صادراتی استفاده نمایید.

قوانین بسته بندی فروسیلیس صادراتی

قوانین بسته بندی و برچسب گذاری در هر کشور و منطقه بر اساس سیاست های نهاد های دولتی می تواند با سایر کشورها بسیار متفاوت باشد همچنین استفاده از اطلاعات تخصصی می تواند در جذب مشتریان اثر قوی تری داشته باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات استاندارد بسته بندی استفاده نمایید.

تحقیقات بازاریابی فروسیلیس صادراتی

تحقیقات بازاریابی فروسیلیس

شناخت دقیق رفتار بازار و نیازهای آن لازمه یک تجارت موفق است. صاحبان کسب و کار ها برای ورود به هر بازار و افزایش فروش خود اقدام به تحقیق درباره مکانیزم های بازاریابی و شرایط موجود در ان بازار می کنند. شما هم می توانید با استفاده از تحقیقات بازاریابی ماهان مسیر صادرات کالای خود را هموار کنید.

صادرات فروکروم

فروآلیاژ فروکروم صادراتی

بیشتر خواهید خواند

قیمت فروآلیاژ فروکروم
بازاریابی فروآلیاژ فروکروم
نحوه صادرات فروآلیاژ فروکروم
فواید فروآلیاژ فروکروم

صادرات فرونیکل

فروآلیاژ فرونیکل صادراتی

بیشتر خواهید خواند

قیمت فروآلیاژ فرونیکل
بازاریابی فروآلیاژ فرونیکل
نحوه صادرات فروآلیاژ فرونیکل
فواید فروآلیاژ فرونیکل

صادرات چدن

فروآلیاژ چدن صادراتی

بیشتر خواهید خواند

قیمت فروآلیاژ چدن
بازاریابی فروآلیاژ چدن
نحوه صادرات فروآلیاژ چدن
فواید فروآلیاژ چدن

صادرات فروسیلیکو منگنز

فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز صادراتی

بیشتر خواهید خواند

قیمت فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز
بازاریابی فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز
نحوه صادرات فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز
فواید فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز

صادرات فرومولیبدن

فروآلیاژ فرومولیبدن صادراتی

بیشتر خواهید خواند

قیمت فروآلیاژ فرومولیبدن
بازاریابی فروآلیاژ فرومولیبدن
نحوه صادرات فروآلیاژ فرومولیبدن
فواید فروآلیاژ فرومولیبدن